223. 19-20. századi festmények és bútorok > Lány a tükörben

186. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Lány a tükörben

olaj, vászon

57*50 cm

j.b.f.: Modok