223. 19-20. századi festmények és bútorok > Menyecske almáskosárral

133. Ivanácz Zsolt József (Pest, 1869 - Budapest, ?)

Menyecske almáskosárral

olaj, vászon

60*50 cm

j.b.l.: Zsolt I.