223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Bevásárlás után", 1976

136. Lampl Mária (Budapest, 1914 - ?)

"Bevásárlás után", 1976

olaj, farost

46*60 cm

j.j.l.: W. Lampl Mária 1976 IX.