223. 19-20. századi festmények és bútorok > Téli háztetők

171. Litteczky Endre (Szatmárnémeti, 1880 - Szatmárnémeti, 1953)

Téli háztetők

pasztell, papír

50,5*49,5 cm

j.j.l.: Litteczky