223. 19-20. századi festmények és bútorok > Szobabelső napsütésben, 1927

49. Benkhard Ágost (Budapest, 1882 - Budapest, 1961)

Szobabelső napsütésben, 1927

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Benkhardt Á. 927