223. 19-20. századi festmények és bútorok > Akt tükörrel, 1935

51. Kümmerle Pál (Budapest, 1873 - ?)

Akt tükörrel, 1935

akvarell, papír

385*285 mm

j.j.l.: Kümmerle P. 1935