223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Fiatalok"

235. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

"Fiatalok"

olaj, papír

61,5*43,5 cm

j.j.l.: K. Róna Klára