223. 19-20. századi festmények és bútorok > Dombos táj, 1935

150. Czumpf Imre (Budapest, 1898 - Budapest, 1973)

Dombos táj, 1935

pasztell, papír

37*56 cm

j.j.l.: Czumpf Imre 1935