223. 19-20. századi festmények és bútorok > Kastélypark

104. Edvi - Illés Jenő, Aradi (Arad, 1886 - Budapest, 1962)

Kastélypark

olaj, vászon kartonra ragasztva

60*50 cm

j.b.l.: Aradi Edvi Illés; ho. 1930 őszi kiállítás címke