104. Edvi - Illés Jenő, Aradi (Arad, 1886 - Budapest, 1962)
Kastélypark
olaj, vászon kartonra ragasztva
60*50 cm
j.b.l.: Aradi Edvi Illés; ho. 1930 őszi kiállítás címke