223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Megy a juhász szamáron", 1861

89. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

"Megy a juhász szamáron", 1861

olaj, vászon

30*24,5 cm

j.j.l.: Szemlér 861