223. 19-20. századi festmények és bútorok > Domboldal

148. Németh József (Kaposszerdahely/Szenna, 1928 - Hódmezővásárhely, 1994)

Domboldal

olaj, farost

61,5*64 cm

j.j.l.: Németh J.