223. 19-20. századi festmények és bútorok > Balatonakarattyai part, 1939

11. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Balatonakarattyai part, 1939

olaj, farost

25,5*37 cm

j.j.l.: Bosznay 939