223. 19-20. századi festmények és bútorok > Ablaknál

233. Róna Klára, Klie Zoltánné (Pécs, 1901 - Budapest, 1987)

Ablaknál

olaj, papír

53,5*42,5 cm

j.j.l. és b.l.: K. Róna Klára