223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Mosónők", 1928

143. Blattner Géza (Debrecen, 1893 - Debrecen, 1967)

"Mosónők", 1928

akvarell, papír

605*450 mm

j.b.l.: Blattner 1928 Savoie