223. 19-20. századi festmények és bútorok > Schunteisz Jánosné, Éder Joseffa portréja

26. Magyar festő, 19. sz. közepe

Schunteisz Jánosné, Éder Joseffa portréja

olaj, vászon

66*54 cm

j.n. ho. felirat

sérült, keret nélkül