223. 19-20. századi festmények és bútorok > Növényzet

106. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Növényzet

olaj, vászon kartonra ragasztva

27*18 cm

j.b.l.: Nádler Róbert