223. 19-20. századi festmények és bútorok > Tabáni utca napsütésben

128. Kató Kálmán (Mohács, 1876 - Budapest, 1946)

Tabáni utca napsütésben

olaj, vászon

35,5*47,5 cm

j.j.l.: Kató K.