223. 19-20. századi festmények és bútorok > Téli alkony

19. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Téli alkony

olaj, vászon

75,5*100 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő

sérült