223. 19-20. századi festmények és bútorok > Mária a gyermek Jézussal

45. Kopa Mária (1918-23 között Nagybányán működött)

Mária a gyermek Jézussal

olaj, vászon

100*80 cm

j.b.l.: Zatzka után Kopa Mária