223. 19-20. századi festmények és bútorok > Kalotaszegi menyecske, 1937

220. Hadzsy Olga (Budapest, 1880 - ?)

Kalotaszegi menyecske, 1937

ceruza, papír

400*285 mm

j.j.l.: Z. Hadzsy O. 1937 Kolozsmegyei viselet