223. 19-20. századi festmények és bútorok > Ökrösszekér

97. Ujváry Ferenc (Kisoroszi, 1898 - Kisoroszi, 1971)

Ökrösszekér

olaj, vászon

50*67 cm

j.b.l.: Ujváry Ferenc