223. 19-20. századi festmények és bútorok > Szakállas férfi portréja, 1873

34. Russ Ferenc (működött 19. sz. második felében)

Szakállas férfi portréja, 1873

olaj, vászon

69*56 cm

j.j.f.: F. S. Russ 1873