238. 19. és 20. századi festmények > Ülő akt

709. Forgács Hann Erzsébet (Budapest, 1897- Budapest, 1954)

Ülő akt

mázas kerámia

m: 38,5 cm

j.j.l.: Forgács Hann E.

kis sérüléssel