238. 19. és 20. századi festmények
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Háry Gyula
Halászok a positanoi kikötőben
401. tétel
Bosznay István
Mólón
402. tétel
Fenyő Andor Endre
Balaton
403. tétel
Popovic, Atanasije
Mediterrán tengerparti városka
404. tétel
Halvax Gyula
"Fenyves, 1938"
405. tétel
Herman Lipót
Apostolfelhők a Balaton felett
406. tétel
Jancsek Antal
Leány vörös blúzban
407. tétel
Borúth Andor
Öltözködő, 1926
408. tétel
Geiger Richárd
Udvarlás
409. tétel
Náray Aurél
Anya gyermekével
410. tétel
Perlmutter Izsák
Hátakt, 1895
411. tétel
Szánthó Mária
Akt vörös rózsával
412. tétel
Brenner Nándor, Vydai
Szőke akt
413. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Fürdőzők
414. tétel
Békéssy Leó
Alföldi falu
415. tétel
Greguss Imre
Arácsi részlet, 1906
416. tétel
Czinóber Miklós, Szolnoki
"A kis utca vége Szolnokon", 1920
417. tétel
Huber István
Balatonkenese, 1921
418. tétel
Markos Lajos
Itatás a folyónál, 1938
419. tétel
Iványi - Grünwald Béla műhelye, 20. sz. első fele
Faluvége
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS