238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-719]
[720-723]
Bálint Endre
A festő, 1956
681. tétel
Czóbel Béla
Leány portré
682. tétel
Borsos Miklós
"Repülj hajóm", 1968
683. tétel
Aba - Novák Vilmos
Önarckép, 1936
684. tétel
Gábor Jenő
Hátakt
685. tétel
Kondor Béla
"Sámson", 1967
686. tétel
Kondor Béla
"Biedermeier"
687. tétel
Szőnyi István
"Havas utca"
688. tétel
Aszódi Weil Erzsébet
"Ünnep Velencében"
689. tétel
Szőnyi István
Zebegényi dombok
690. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi fej
691. tétel
Borsos Miklós
Feketeruhás lány
692. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
Három angyal, 1921
693. tétel
Mednyánszky László báró
Folyópart
694. tétel
Barcsay Jenő
Fekete-arany kompozíció
695. tétel
Basilides Barna
Városrészlet, 1949
696. tétel
Augusto Murer
Ló
697. tétel
Augusto Murer
A lovas
698. tétel
Fanthó jezéssel, 19. sz. vége
Juhász
699. tétel
Varga Ferenc
Az öreg juhász
700. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS