238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Mágori Varga Béla
Felesége portréja
521. tétel
Hungarian painter
Virágok kék kancsóban, 1949
522. tétel
Biai - Föglein István
Önarckép tükörben
523. tétel
Gráber Margit
Virágcsendélet
524. tétel
Mágori Varga Béla
Délutáni szieszta
525. tétel
Romek Árpád
Szobabelső
526. tétel
Belányi Viktor
Őszi csendélet
527. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Virágcsendélet, 1930
528. tétel
Gábor Móric
Rózsák, 1965
529. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kardvirágok
530. tétel
Molnár C. Pál
Koronázási jelenet, 1943
531. tétel
Molnár C. Pál
Madonna tájban
532. tétel
Molnár C. Pál
Madonna
533. tétel
Bozsó János
Enteriőr, 1962
534. tétel
Bozsó János
Csendélet népi kerámiákkal, 1941
535. tétel
Holló László
Csendélet, 1970
536. tétel
Pérely Imre
Küzdők
537. tétel
Gruber Béla
Kertrészlet
538. tétel
Molnár C. Pál
Itáliai táj ciprusokkal
539. tétel
Udvary Pál
Utcarészlet,1976
540. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS