238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Corini, Marguerite de
Esti utcarészlet
501. tétel
Tamás Ervin
"Tél", 1955
502. tétel
Corini, Marguerite de
Szajna parti éjszaka
503. tétel
Balla József
Nagybányai házak
504. tétel
Boldizsár István
Badacsony, 1964
505. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Erdő széli házikó
506. tétel
Bernáth Aurél
Ábrahámhegyi kilátás, 1956
507. tétel
Körmendi Frim Ervin
Kastélypark, 1916
508. tétel
Szüts Sándor, Cecei
Vízpari részlet
509. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Karácsonyi portré
510. tétel
Holló László
Virágcsendélet, 1966
511. tétel
Böszörményi Gábor
Virágcsendélet, 1965
512. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Baba rózsával
513. tétel
Perlmutter Izsák
Kézimunkázó, 1922
514. tétel
Csabai Rott Margit
Falu ősszel, 1936
515. tétel
Hungarian painter
Nők lóval, 1934
516. tétel
Boross Géza
Út a kőhíd mellett
517. tétel
Márffy Ödön
Kikiáltó - Tanulmány a Pletyka (Vitatkozók) c. képhez, 1921-22
518. tétel
Molnár C. Pál
Dombos táj házakkal
519. tétel
Diener Dénes Rudolf
Tájkép udvarral
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS