238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Kacziány Aladár
Csónakázás
541. tétel
Vaszary János
Női akt, 1920 körül
542. tétel
Ilosvai Varga István
Utcarészlet, 1938
543. tétel
Vén Emil
Virágcsendélet teáskannával
544. tétel
Tóth Menyhért
Csendélet
545. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Műhelyben, 1940
546. tétel
Mattioni Eszter, Hollósné
Arató lány
547. tétel
Csebi-Pogány István
Cserepes virágok
548. tétel
Klie Zoltán
Csendélet ablakban
549. tétel
Czóbel Béla
Asztali csendélet napraforgókkal, 1962
550. tétel
Országh Imre Ferenc
Világtalanság, 1965
551. tétel
Országh Imre Ferenc
Kalapos férfi portréja, 1965
552. tétel
Mosshammer György
"Akvárium"
553. tétel
Bor Pál
Asszonyok
554. tétel
Marczell György
"Kék szinfónia", 1972
555. tétel
Sikuta Gusztáv
Vízparti piknik
556. tétel
Moldován István
Bivalyos szekér
557. tétel
Gadányi Jenő
Asztali csendélet, 1959
558. tétel
Bernáth Aurél
Vörös ruhás nő (Szabó Éva képmása), Budapest 1940 január
559. tétel
Kolozsváry Zsigmond
Arc
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS