238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Román György
Könyöklő
641. tétel
Német (?) művész, 1900 körül
Muzsikáló manó
642. tétel
Boroksa András
Virágcsendélet, 1967
643. tétel
Orsós Ferenc, Spindl
Virágcsendélet, 1940
644. tétel
Ridovics László
Folyópart
645. tétel
Istókovits Kálmán
Strandon
646. tétel
Deim Pál
"Rokonok"
647. tétel
Deim Pál
"Ablak"
648. tétel
Konecsni György
Négy kompozíció
649. tétel
Hencze Tamás
Gesztusok
650. tétel
Szántó Piroska
"Vihar", 1968
651. tétel
Mark, Anna, Márkus Anna
Vonat, 1979
652. tétel
Karácsonyi László
"Pofa a rongytigris"
653. tétel
Molnár C. Pál
Szürreális kompozíció
654. tétel
Molnár C. Pál
Lovasok találkozása
655. tétel
Szabó Zoltán
Anya gyermekével, 1979
656. tétel
Szász Endre
Szakállas férfi portréja
657. tétel
Bornemisza László
"A tűnő idő emlékei"
658. tétel
Nyakas Attila
Az első hajvágás (Upsherin)
659. tétel
Szász Endre
Portré, 196...
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS