238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Közép - európai festő, 1900 körül
Alkony a tengernél
621. tétel
Nagy István
Falurészlet gémeskúttal
622. tétel
Neogrády László
Asszonyok a mezőn
623. tétel
Bacher Rózsi, Deli Antalné
Nyári munkák
624. tétel
Kövér Gyula
Dordrechti csatorna, 1914
625. tétel
Fenyő Andor Endre
Balatonpart, 1963
626. tétel
Vén Emil
"Touloni csónakok", 1957
627. tétel
Schéner Mihály
Cote d'Azur
628. tétel
Schéner Mihály
Asztali csendélet
629. tétel
P. Kováts Ferenc
Napraforgós csendélet
630. tétel
Pleidell János
Balatoni dombok
631. tétel
Zemplényi Magda
Cirkusz
632. tétel
Bornemisza László
Lumiki a városban
633. tétel
Sajdik Ferenc
Kolozsváry Ernő a kortársak szemében, 2000
634. tétel
Bornemisza László
"Uppsala"
635. tétel
Anna Margit
Balerina
636. tétel
Bernáth Aurél
Csendélet
637. tétel
Bornemisza László
Halászfalu északon, 1975
638. tétel
Szász Endre
Férfi portré
639. tétel
Szász Endre
Férfi portré
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS