238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Gráber Margit
Őszi liget
601. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lányok a mezőn
602. tétel
Nagy Vilmos
Parkrészlet
603. tétel
Nagy István
Dombos táj
604. tétel
Holló László
Napraforgósban, 1939
605. tétel
Holló László
Pihenő lovak, 1977
606. tétel
Vörös Géza
Utcarészlet, 1936
607. tétel
Kádár Béla
Ünnepi forgatag
608. tétel
Rafael Győző Viktor
Ábrahámhegy, 1948
609. tétel
Szlányi Lajos
Felhős táj
610. tétel
Mihalik Dániel
Tengerpart
611. tétel
Berkes Antal
Ekhós szekerek, 1909
612. tétel
Dietrich Adolf
Piac Dél-Olaszországban
613. tétel
Mergell, Karl
Bajor kisváros
614. tétel
Pleidell János
A budai vár látképe, 1985
615. tétel
Fejér Csaba
Tanya
616. tétel
Diósy Antal
Siófok, 1957
617. tétel
Kurucz D. István
"Távoli tanya, 1979"
618. tétel
Szőnyi István
Dunakanyar
619. tétel
Király János jelzéssel, 20. sz. első fele
Tengerparti sziklák
620. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS