238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-719
[720-723]
Nagy Kálmán
Kulacsból ivó csikós
701. tétel
Nagy Kálmán
"Telik-e még"
702. tétel
Borsos Miklós
Lovak
703. tétel
Beszédes János László
Csikós
704. tétel
Borsos Miklós
Torzó, 1964
705. tétel
Medgyessy Ferenc
Fürdés után
706. tétel
Ferenczy Béni
Mosakodó
706/1. tétel
Medgyessy Ferenc
Gondolkodó
707. tétel
Osztrák művész, 1900 körül
Szánkózók
708. tétel
Forgács Hann Erzsébet
Ülő akt
709. tétel
Vilt Tibor
Álló alak
710. tétel
Csontos László
Az aranyborjú
711. tétel
Szabó Tamás
Egyensúly
712. tétel
Medgyessy Ferenc
Merengő
713. tétel
Medgyessy Ferenc
Szoptató
714. tétel
Kovács Margit
Vízivilág
715. tétel
Kovács Margit
Fonó lány
716. tétel
Kovács Margit
Kenyeret szelő lány
717. tétel
Gorka Géza
Rákos tál,1950 körül
718. tétel
Kovács Margit
Figyelő lány
719. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-719
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS