238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Bán Béla
Kompozíció, 1960
561. tétel
Móder Rezső
"Reggeli ébredések" II., 1990
562. tétel
Gyarmathy Tihamér
"Négyzetek és gömbök", 1970
563. tétel
Illés Árpád
Kompozíció, 1971
564. tétel
Illés Árpád
"A vidám táncosnő", 1970
565. tétel
Deim Pál
"Csend", 1981
566. tétel
Deim Pál
"Emlékmű a hazáért meghalt hősök és áldozatok emlékére, Győr", 1991
567. tétel
Pólya Iván
Ablak előtt
568. tétel
Boldizsár István
Szőnyi István portréja, 1951
569. tétel
Pécsi Pilch Dezső
Női portré
570. tétel
Vlaszov, Alekszej Fjodorovics
Kisfiú játékkal a parton
571. tétel
Czene Béla
Olvasó lány
572. tétel
Czene Béla
Olvasó lány, 1966
573. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Női portré, 1937
574. tétel
Gross - Bettelheim Jolán
Üvegpoharak ablakban
575. tétel
Scheiber Hugó
Kanyargós út
576. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Őszi hagulat
577. tétel
Scheiber Hugó
Kemény tél
578. tétel
Szabó Zoltán
Keresztrefeszítés, 1988
579. tétel
Angyalföldi Szabó Zoltán
Anya gyermekével, 1983
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS