238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Moldován István
Nagybányai dombok
421. tétel
Vaszary János
"Czigány-török nő", 1916
422. tétel
Gulácsy Lajos
Templomkertben
423. tétel
Korb Erzsébet
Freskóvázlat a fonyódi templomhoz
424. tétel
Vinkler László
Hitetlen Tamás, 1931
425. tétel
Kacziány Aladár
Jézus és Nikodemus, 1938
426. tétel
Rippl - Rónai József
Idős hölgy képmása, 1908
427. tétel
Boldizsár István
Szégyenlős kisfiú
428. tétel
Kotász Károly
Falusi udvar, 1925
429. tétel
Boldizsár István
Tanyarészlet, 1977
430. tétel
Mikola András
Zazar parti részlet alakokkal
431. tétel
Boldizsár István
Szigligeti udvar, 1964
432. tétel
Boldizsár István
Tanyarészlet, 1973
433. tétel
Hartung, Heinrich
Vörösfenyők, 1919
434. tétel
Boemm Ritta, Fehér Kálmánné
Női akt erdőben
435. tétel
Megyer Meyer Antal
Nyári domboldal, 1916
436. tétel
Körösfői - Kriesch Aladár
Triptichon
437. tétel
Csáki - Maronyák József
Mosakodás
438. tétel
Istókovits Kálmán
"Putifárné"
439. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Pihenő aktok
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS