238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Fényes Adolf
Alföldi tanya, 1938
461. tétel
Nyilasy Sándor
Falusi utcarészlet
462. tétel
Boldizsár István
Baromfiudvar napfényben, 1977
463. tétel
Csuk Jenő
Pihenő juhász, 1918
464. tétel
Kléh János
Szolnok környéki falu
465. tétel
Boldizsár István
Falusi udvar, 1958
466. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Alkonyi táj szénaboglyákkal
467. tétel
Nagy István
Falu
468. tétel
Bokor Vilmos
Dombos táj
469. tétel
Barcsay Jenő
Alföldi táj, 1925
470. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Gémeskútnál
471. tétel
Molnár C. Pál
Tanyasi udvar
472. tétel
Ferenczy Valér
Havas máramarosi táj
473. tétel
Bosznay István
Téli táj havas boglyákkal, 1914
474. tétel
Szőnyi István
"Genf", 1946
475. tétel
Koszta József
Téli táj boglyával
476. tétel
Pólya Tibor
Szolnoki vásár
477. tétel
Győri Elek
Falu rossza, 1946
478. tétel
Benedek Péter
Falusi jelenet
479. tétel
Pólya Tibor
Mutatványosok
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS