238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Mácsai István
Madárijesztő
481. tétel
Farkasházy Miklós
Beszélgetők
482. tétel
Kacziány Regner Adrienne
Lovrana, 1930
483. tétel
Vaszary János
Nő kertben, 1930 körül
484. tétel
Ilosvai Varga István
Szentendrei utcarészlet
485. tétel
Vén Emil
"Arany utcácska Prágában"
486. tétel
Bor Pál
Balatoni szőlődomb, 1959
487. tétel
Tóth B. László
Falusi utca, 1979
488. tétel
Mattioni Eszter, Hollósné
Műteremben
489. tétel
Ilosvai Varga István
Szentendrei háztetők
490. tétel
Basch Andor
Kertrészlet házakkal
491. tétel
Kántor Andor
Tavaszi virágzás
492. tétel
Marczell György
Budapesti alkony, 1966
493. tétel
Frank Frigyes
Szekula Jenő író képmása,1960
494. tétel
Klie Zoltán
"Tataváros"
495. tétel
Emőd Aurél
Virágcsendélet
496. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Virágcsendélet
497. tétel
Pádly Aladár
Ünnepi jelenet
498. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
"Badacsonyi kikötő"
499. tétel
Pádly Aladár
Samarkandi utcarészlet pihenő tevével
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS