238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Csók István
Báthory Erzsébet
441. tétel
Kövér Gyula
Hátakt, 1939
442. tétel
Fried Pál
Szőke akt
443. tétel
P. T. monogrammal
Akt csónakban, 1949
444. tétel
Schivert, Viktor
"Este"
445. tétel
Fried Pál
Feketehajú akt
446. tétel
Schlageter, Karl
Fürdőzők
447. tétel
Perlmutter Izsák
Hölgy hímzőkerettel, 1930
448. tétel
Bihari Sándor
Leányka
449. tétel
Áldor János László
Sokác menyecske, 1933
450. tétel
Papp Emil
Tükör előtt
451. tétel
Rezes Molnár Lajos
Lányka szegfűvel, 1935
452. tétel
Csók István
Sokác leány
453. tétel
Iványi - Grünwald Béla
Tájkép szélmalmokkal
454. tétel
Mágori Varga Béla
"Csángó család"
455. tétel
Nádler Róbert
Mezőn
456. tétel
Mici jelzéssel
Pulykapásztorlány, 1912
457. tétel
Holló László
Pecázók
458. tétel
Balázs József Róbert
Szőlőhegy házakkal, 1957
459. tétel
Holló László
Behajtják a ménest
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS