238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Angyalföldi Szabó Zoltán
Köveskál, 1984
581. tétel
Járitz Józsa
Pletyka
582. tétel
Járitz Józsa
Tükröződés
583. tétel
Gráber Margit
Gyümölcs és virág, 1978 körül
584. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet
585. tétel
Herritz Oszkár
Kikötő vitorlással, 1928
586. tétel
Jeges Ernő
Tabán, 1931
587. tétel
Tóth Menyhért
Csendélet, 1958
588. tétel
Kardorff, Konrad
Téli utcarészlet,1922
589. tétel
Gábor Jenő
Gyárváros
590. tétel
Nagy István
Kéklő hegyek
591. tétel
Jándi Dávid
Család háttérben városképpel
592. tétel
Gráber Margit
Folyóparti város, 1933
593. tétel
Polóny, Károly
Tátrai táj
594. tétel
Benedek Jenő, id.
Horgászok
595. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
A Székelykő oldalában
596. tétel
Holló László
"Bodrogi kanyar", 1971
597. tétel
Benedek Jenő, id.
Domboldalon
598. tétel
Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné
Őszi domboldal
599. tétel
Miháltz Pál
Kertrészlet, 1958
600. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS