238. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-719]
[720-723]
Szász Endre
Halak, 1963
661. tétel
Bálint Endre
Széder, 1975
662. tétel
Bálint Endre
"Allegro barbaro III.", 1970
663. tétel
Joseph Kádár
Éden-"misztérium", 1971
664. tétel
Bálint Endre
Kompozíció, 1968
665. tétel
Bálint Endre
Vörös és fekete
666. tétel
Istókovits Kálmán
Dombos táj házakkal
667. tétel
Révész - Ferryman Ferenc
Kormoránok, 1921
668. tétel
Ferenczy Béni
Virágcsendélet, 1966
669. tétel
Ferenczy Béni
Virágok vázában
670. tétel
Járitz Józsa
Betakarítás
671. tétel
Perneczky Géza
Füzet sorozat I.
672. tétel
Bálint Endre
Triptichon
673. tétel
Fehér László
Unicum, 1999
674. tétel
Szabó Vladimir
"Falusi reggel", 1967
675. tétel
Márffy Ödön
Ágaskodó ló
676. tétel
Szőnyi István
A zebegényi vasúti aluljáró, 1926
677. tétel
Simay Imre
"Meditátorok, 1901"
678. tétel
Simay Imre
"Lelkitanácsadás, 1901"
679. tétel
Vaszary János
Táncosnő, 1925
680. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-719]
[720-723]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS