238. 19. és 20. századi festmények > A budai vár látképe, 1985

615. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

A budai vár látképe, 1985

akvarell, papír

270*445 mm

j.b.f.: Pleidell 985 I. 25 Bp