238. 19. és 20. századi festmények > Falurészlet gémeskúttal

622. Nagy István (Csíkmindszent, 1873 - Baja, 1937)

Falurészlet gémeskúttal

pasztell, szén, papír

31*41 cm

j.j.l.: Nagy István