238. 19. és 20. századi festmények > Üvegpoharak ablakban

575. Gross - Bettelheim Jolán (Nyitra, 1900 - Budapest, 1972)

Üvegpoharak ablakban

pasztell, papír

58*43,5 cm

j.b.l.: Gross-Bettelheim... Budapest