238. 19. és 20. századi festmények > Széder, 1975

662. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

Széder, 1975

monotípia, papír

410*335 mm

j.b.l.: Bálint 75, j.l: Armandnak szeretettel