693. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)
Három angyal, 1921
litográfia, papír
500*380 mm
j.b.l.: Faragó Ödönnek szeretettel Perlrott Csaba 921 S/I