238. 19. és 20. századi festmények > Vörösfenyők, 1919

434. Hartung, Heinrich (Coblenz, 1851 - Düsseldorf, 1919)

Vörösfenyők, 1919

olaj, vászon

91*75 cm

j.b.l.: A. Hartung 1919