518. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)
Kikiáltó - Tanulmány a Pletyka (Vitatkozók) c. képhez, 1921-22
olaj, vászon
64*47 cm
j.j.f.: Márffy Ödön, ho.: egykorú címkék, feltehetően kiállítva: Képzőművészek Új Társasága Első Együttes Csoportos kiállítás, Budapest, Ernst Múzeum