238. 19. és 20. századi festmények > Falu rossza, 1946

478. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Falu rossza, 1946

tempera, karton

400*555 mm

j.b.l.: Győry Elek 1946