238. 19. és 20. századi festmények > Ünnepi jelenet

498. Pádly Aladár (Budapest, 1881 - Veresegyháza, 1949)

Ünnepi jelenet

olaj, karton

39*49,5 cm

j.j.l.: Pádly

sérült