238. 19. és 20. századi festmények > Halászok a positanoi kikötőben

401. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Halászok a positanoi kikötőben

olaj, vászon

60,5*80,5 cm

j.b.l.: Positano Háry Gy.