238. 19. és 20. századi festmények > Falusi udvar, 1958

466. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Falusi udvar, 1958

gouache, papír

245*380 mm

j.b.l.: Boldizsár 1958 Jánoskút (?)